Прес-релізи

Середа, 25 листопада 2015 15:27

Законопроект №3357 – тепер і в інфографіці

Із законопроектом №3357, який за своєю суттю є ліберальною податковою реформою, а також аргументами на користь його прийняття, тепер можна ознайомитися за допомогою інфографіки. Її створили волонтери від громадянського суспільства, котрі разом з економістами та підприємцями, об’єднали свої зусилля навколо прийняття законопроекту.

Нагадаємо, що законопроект №3357, який був зареєстрований у Верховній Раді за підписом 115 народних депутатів з усіх фракцій парламенту (і список нардепів, які хочуть підтримати документ, постійно розширюється), пропонує внести в діючий Податковий кодекс серйозні зміни. Їх мета – позбавити бізнес надважкого податкового тиску, дати йому можливість відродитися та перезапустити економіку країни. Зменшення податкового тягаря для бізнесу (зокрема на фонд оплати праці) матиме ряд позитивних наслідків і для звичайних громадян, котрі працюють у якості найманих працівників у приватних компаніях та на підприємствах, – вони зможуть отримувати нарешті білі зарплати.

Інфографіка, з якою можна ознайомитися на сайті обговорення законопроекту №3357, доступна за посиланням http://taxes.in.ua/graf.html. Зокрема, там можна знайти відповіді на запитання: чи справді країна може дозволити собі зниження податків та чому автори проекту впевнені, що ліквідація податкової міліції не призведе до зменшення надходжень у бюджет.

Ліберальна податкова реформа #3357 це:


Легалізація зарплат та виведення бізнесу із тіні

Спрощення адміністрування у електронному кабінеті

Ліквідація корупції та детінізація економіки

Створення підприємств та нових робочих місць

Перехід від падіння економіки до її зростання

Збільшеня купівельної спроможності громадян