Прес-релізи

Понеділок, 23 листопада 2015 19:31

В.Гройсман ініціює спільну парламентсько-урядову нараду для вироблення спільного плану дій щодо внесення змін до фіскальної системи

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман ініціює проведення 25 листопада наради за участю профільних комітетів, Прем’єр-міністра України і Міністра фінансів для розгляду питання щодо внесення змін до фіскальної системи.

Торкаючись питання щодо оновлення Податкового кодексу, В.Гройсман зазначив, що сьогодні є позиція Уряду і позиція профільного Комітету. «Є слабка ланка - відсутність комунікації між Міністерством фінансів і Комітетом для того, щоб знайти важливе компромісне рішення, модернізувати податкову систему, щоб вона стимулювала розвиток економіки, а з іншого боку, щоб ми змогли виконувати наші зовнішні зобов’язання щодо роботи з міжнародними партнерами», - зазначив керівник Парламенту.

За словами В.Гройсмана, Уряду і Парламенту потрібно сформувати спільну позицію зважаючи на те, що до кінця року Верховна Рада працюватиме у пленарному режимі три пленарних тижні, і вони «мають бути результативними щодо прийняття Податкового кодексу, бюджету, що є надзвичайно важливим».

Ліберальна податкова реформа #3357 це:


Легалізація зарплат та виведення бізнесу із тіні

Спрощення адміністрування у електронному кабінеті

Ліквідація корупції та детінізація економіки

Створення підприємств та нових робочих місць

Перехід від падіння економіки до її зростання

Збільшеня купівельної спроможності громадян