#3357 у ЗМІ

ЗМІ про податкову реформу

Укрінформ, 05.12.2016 12:05. Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна не виключає прийняття Державного бюджету на 2017 рік цього пленарного тижня за умови ухвалення всіх законопроектів щодо змін до Бюджетного кодексу.
Интерфакс-Украина 15:47 17.11.2016 Председатель парламентского комитета по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина (фракция "Блок Петра Порошенко") призвала народных депутатов поддержать законопроект о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно улучшения инвестиционного климата в Украине.
Спеціальний випуск програми «Фінансовий тиждень» присвячено змінам до податкового законодавства. Про те, чи бути податковій лібералізації в Україні, чи допоможе підвищення акцизів у боротьбі з кризою і яке майбутнє очікує на спрощену систему оподаткування, розповіла Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.
Законопроект Минфина №3630 не поддержал ни один член комитета по вопросам налоговой и таможенной политики. Комитета Верховной Рады по вопросам налоговой и таможенной политики не одобрил правительственный законопроект "О создании конкурентных условий в налогообложении и стимулировании экономической деятельности в Украине" (№3630) Об этом в Фейсбук сообщила народный депутат от БПП Оксана Продан.
Предстоящая налоговая реформа может реализовываться согласно двум проектам. Либо по так называемому либеральному проекту авторства группы под руководством председателя комитета по вопросам налоговой и таможенной политики Нины Южаниной, либо согласно проекту разработанному Министерством финансов при непосредственном кураторстве Наталии Яресько.
Четвер, 10 грудня 2015 19:55

Ukraine’s tax reform: the tax committee responds

There is hardly any more pressing need in trying to jump start the stagnant Ukrainian economy than that of revamping its tax laws. The country ranks at number 163 in the world in respect to its tax burden and at 170 as to the share of public spending in GDP. Despite its desperate need for new capital and new investments,…
Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна прокоментувала ситуацію навколо податкової реформи. Це інтерв’ю не було заплановане. Просто на засіданні профільного комітету парламенту 9 грудня 2015 р. розглядалася низка «вкрай актуальних» питань. Наприклад, звільнення від сплати ПДВ електромобілів, які б зубожілі співвітчизники відразу побігли купувати. Наприклад, приведення у відповідність із дійсністю законодавства про оподаткування алкогольного…
"Фінансовий тиждень" - інформаційно-аналітичний тижневик, що підбиває підсумки останніх найважливіших фінансово-економічних подій та аналізує результати торгів на валютних, товарних, фондових майданчиках світу та їхній подальший вплив на життя України в цілому.
Година прямого ефіру на ТРК "КИЇВ" разом з Лейла Мамедова промайнула за пару хвилин. Податкова реформа цікава для наших громадян, турбує та викликає безліч запитань. Добре, що проект Податкового кодексу від Мінфіну потрапив у публічне обговорення на початку грудня, а не 28-29 числа...
1 декабря Министерство финансов опубликовало свое видение налоговой реформы – законопроект «О создании конкурентных условий в налогообложении и стимулирования экономической деятельности в Украине».
Сторінка 1 із 4

Ліберальна податкова реформа #3357 це:


Легалізація зарплат та виведення бізнесу із тіні

Спрощення адміністрування у електронному кабінеті

Ліквідація корупції та детінізація економіки

Створення підприємств та нових робочих місць

Перехід від падіння економіки до її зростання

Збільшеня купівельної спроможності громадян