Блогосфера
Ольга Германова

Ольга Германова

Прес-секретар, Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, кандидат філологічних наук

Середа, 29 березня 2017 21:31

Щодо реформи ДФС

Хотіла написати про реформу ДФС більш детально і передумала.

Бо знову все химерно-туманне. «Мінфін працюватиме над розробкою та затвердженням плану дій щодо імплементації Концепції реформування ДФС» — це ні про що і без жодних часових рамок.

Укрінформ, 05.12.2016 12:05.

Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна не виключає прийняття Державного бюджету на 2017 рік цього пленарного тижня за умови ухвалення всіх законопроектів щодо змін до Бюджетного кодексу.

Наразі зміни до Податкового кодексу (законопроект 5368) включено до порядку денного сесії Верховної Ради. У середу, 16.11, буде розпочато його розгляд профільним Комітетом на черговому засіданні.

Интерфакс-Украина 15:47 17.11.2016

Председатель парламентского комитета по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина (фракция "Блок Петра Порошенко") призвала народных депутатов поддержать законопроект о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно улучшения инвестиционного климата в Украине.

16 листопада 2016 р. Комітет з питань податкової та митної політики розпочав розгляд трьох законопроектів, поданих Кабінетом Міністрів України до парламенту: проект Закону «Про внесення...

2 листопада 2016 р. Комітет з питань податкової та митної політики розглянув і рекомендував Верховній Раді України ухвалити за основу і в цілому низку законопроектів,

Спеціальний випуск програми «Фінансовий тиждень» присвячено змінам до податкового законодавства. Про те, чи бути податковій лібералізації в Україні, чи допоможе підвищення акцизів у боротьбі з кризою і яке майбутнє очікує на спрощену систему оподаткування, розповіла Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Це було зрозуміло, що міністр фінансів пані Наталія Енн Яресько / Natalie Ann Jaresko не прийде на засідання Комітету ВР з питань податкової та митної політики, після того, як на Комітеті з питань економічної політики на різкі запитання народних депутатів вона відповіла: «Ми шукаємо голову нової митниці». Сказала, як відрубала, а після запала мовчанка секунд на 30-40…

18 грудня 2015 року в ефірі ШустерLive відбулося обговорення причин зриву податкової реформи. Народні депутати, експерти та представники Мінфіну висловили свої думки

Розглядається урядовий законопроект №3630 «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні».

Сторінка 1 із 2

Ліберальна податкова реформа #3357 це:


Легалізація зарплат та виведення бізнесу із тіні

Спрощення адміністрування у електронному кабінеті

Ліквідація корупції та детінізація економіки

Створення підприємств та нових робочих місць

Перехід від падіння економіки до її зростання

Збільшеня купівельної спроможності громадян