Блогосфера

Блогосфера

Останнім часом тільки ледачий та байдужий не говорить та не пише про СМКОР (система моніторингу критеріїв оцінки ризиків) ПДВ. Ми проаналізували звернення платників, їх зауваження, заяви представників контролюючих органів, профільного міністерства, Комітету Верховна Рада України з питань податкової та митної…
З 1 липня 2017 року в Україні введено в дію систему моніторингу ризикових господарських операцій, які містять податок на додану вартість. За 2 роки до цієї дати запроваджено систему електронного адміністрування цього податку.
Середа, 29 березня 2017 21:31

Щодо реформи ДФС

Автор
Хотіла написати про реформу ДФС більш детально і передумала. Бо знову все химерно-туманне. «Мінфін працюватиме над розробкою та затвердженням плану дій щодо імплементації Концепції реформування ДФС» — це ні про що і без жодних часових рамок.
Наразі зміни до Податкового кодексу (законопроект 5368) включено до порядку денного сесії Верховної Ради. У середу, 16.11, буде розпочато його розгляд профільним Комітетом на черговому засіданні.
Це було зрозуміло, що міністр фінансів пані Наталія Енн Яресько / Natalie Ann Jaresko не прийде на засідання Комітету ВР з питань податкової та митної політики, після того, як на Комітеті з питань економічної політики на різкі запитання народних депутатів…
Если вы думает, что команда #3357 опустила руки и не собирается бороться за будущее украинской экономики - вы ошибаетесь. Итак, апдейт.
Сторінка 1 із 10

Ліберальна податкова реформа #3357 це:


Легалізація зарплат та виведення бізнесу із тіні

Спрощення адміністрування у електронному кабінеті

Ліквідація корупції та детінізація економіки

Створення підприємств та нових робочих місць

Перехід від падіння економіки до її зростання

Збільшеня купівельної спроможності громадян